Blog > Komentarze do wpisu
Małostkowość, czy brak kultury pracowników kancelarii prezydenta?

Dokładnie 7 grudnia minęła 100. rocznica odbudowy struktur samorządowych w Radomiu. W środowy wieczór zgromadziliśmy się Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych na promocji książki-albumu "Od rajców do radnych. Samorząd Radomia na przestrzeni wieków", wydanej przez Radę Miejską w Radomiu. Była to doskonała okazja do wspólnego świętowania, do przypomnienia, że nasze miasto było prekursorem samorządności w rodzącej się, wolnej Polsce.

 

Nowe wydawnictwo wzbudziło całą masę pozytywnych opinii. Również dlatego, że jego promocja odbywała się ponad politycznymi podziałami. Tak mi się przynajmniej wydawało...

Niestety, moje przekonania zostały rozwiane, kiedy na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego w Radomiu - www.radom.pl - przeczytałem relację z wydarzenia i obejrzałem zamieszczone tam zdjęcia. Mówiąc wprost - zostałem na nich całkowicie pominięty i wycięty w dość prymitywny sposób.

 

Do tego, że jestem wycinany przy okazji relacji z miejskich uroczystości już się przyzwyczaiłem. Jednak publikowanie zdjęcia przedstawiającego prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego z połową mojej twarzy, jest już zwyczajnie niesmaczne. Sam nie wiem, czy świadczy to o amatorszczyźnie pracownika kancelarii, które dobierał zdjęcia do relacji, czy o małostkowości, czy o braku kultury.

Ja małostkowy nie jestem i być może nawet bym przeszedł nad tym do porządku dziennego, ale dzwonią do mnie oburzeni ludzie!

 

Dlatego mam prośbę do pana prezydenta Witkowskiego. Jeżeli już jego ludzie wycinają mnie z relacji i zdjęć, to przynajmniej niech to robią skutecznie. Publikowanie zdjęcia z połową twarzy jest nieprofesjonalne, niekulturalne i nietaktowne. W końcu jestem jeszcze Przewodniczącym Rady Miejskiej w Radomiu...

 

Zdjęcie pochodzące ze strony www.radom.pl publikuję poniżej:

 

A to zdjęcie z mojej strony na Facebooku (jak widać małostkowy nie jestem):


czwartek, 08 grudnia 2016, dariusz_wojcik_radom

Polecane wpisy