Blog > Komentarze do wpisu
Kolejna szkoła może mieć zabraną działkę!

Hiobowe wieści dotarły do mnie z samego rana. Dotarli do mnie nauczyciele Zespołu Szkół Plastycznych, którzy dowiedzieli się, że wczoraj w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie dotyczące tej szkoły. Tematem rozmów był teren, będący własnością szkoły, na którym obecnie znajduje się boisko sportowe.

Dyrektor Zespołu Szkół Plastycznych został poinformowany, że owa działka ma zostać przekazana do Spółdzielni Mieszkaniowej „Ustronie”, która ma wybudować na tym terenie blok mieszkalny.

 Nie zgadzam się z takim postępowaniem i mocno przeciwko niemu protestuję!

Przenosząc „Plastyka” na ul. Grzecznarowskiego, mieliśmy w zamyśle stworzenie jednej z najlepszych szkół artystycznych w kraju. I to się udało! Pozostała tylko rozbudowa infrastruktury sportowej, na terenie za szkołą. Teraz słyszę, że Zespół Szkół Plastycznych ma zostać pozbawiony boiska.

Powtarzam, nie zgadzam się z tym!

 Już przy szkole na 11 listopada powstał market na dawnym terenie szkoły, teraz znów planuje się postawienie budynku na działce szkolnej, gdzie jest boisko.

Będę protestował przeciwko uszczuplaniu majątku radomskich placówek oświatowych. Bez względu na to kto jest prezydentem, bez względu na to kto rządzi w mieście!czwartek, 17 listopada 2016, dariusz_wojcik_radom

Polecane wpisy