Blog > Komentarze do wpisu
Rynsztok w komentarzach radomskiego portalu. Kupiłem statuetki Pary Prezydenckiej.

Gościłem wczoraj w Radiu Rekord, należącym do Radomskiej Grupy Mediowej. Należy do niej również portal cozadzien.pl, który do prowadzonych w radiu rozmów z politykami, samorządowcami (to najczęściej) i innymi osobami, zamieszcza linki, umieszczając je na swojej stronie w formie newsa.

Sama inicjatywa bardzo dobra i jak najbardziej ją popieram.

Już kiedyś jednak zwróciłem wydawcom portalu uwagę, że komentarze, które pojawiają się pod tekstami, są - mówiąc najbardziej oględnie - niecenzuralne.

Naprawdę można znieść wszystko, bo przyzwyczaiłem się już do faktu, że anonimowi opluwacze to frustraci i gdyby mieli ujawnić swoje prawdziwe, umarliby ze strachu. Jak najbardziej prawdziwe jest młodzieżowe hasło, tu cytat: "Kozak w necie, dupek w świecie".

Uważam, że nic nie usprawiedliwia jednak moderatorów dyskusji w portalu (o ile w ogóle takowi istnieją) do puszczania w komentarzach tekstów typu: "Wójcik - wypierdalaj!".

Na taki rynsztok i tym bardziej tolerowanie tego przez wydawcę, mojej zgody nie ma

 

W "Gazecie Wyborczej", również jej internetowym wydaniu, a także w portalu radom24.pl ukazały się artykuły o tym, że Lasy Państwowe w Radomiu zakupiły statuetki radomskiego pomnika śp. Pary Prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich.

Radny Marek Szary, leśnik i pracownik Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, tłumaczy dziennikarzom, że statuetki są teraz wręczane gościom, odwiedzającym RDLP i Radom, w formie pamiątki. 

Uważam, że to znakomity pomysł, pogratulowałem już osobiście Markowi Szaremu!

Sam również dokonałem zakupu dziesięciu statuetek (na razie), również będę wręczał je moim gościom, jako doskonałą pamiątkę z Radomia.

I wszyscy są zadowoleni. MOSiR, bo sprzedał statuetki, które ukrył gdzieś w magazynie i o których istnieniu nikt nie wiedział. Obdarowani, że otrzymali oryginalną pamiątkę. I ja (a także pracownicy Lasów Państwowych), że mogliśmy podarować gościom bardzo fajny prezent.

środa, 14 września 2016, dariusz_wojcik_radom

Polecane wpisy